Masáž a její význam

Masáž 
Klasická, relaxační, rekondiční a sportovní masáž představuje skvělou alternativu k odstranění následků uspěchaného životního stylu plného stresu kombinovaného s nedostatkem pohybu a následným jednostranným zatěžováním organismu. Uspěchaný způsob života je častou příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity, nespavosti a celé řady dalších civilizačních neduhů.Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží bez nutnosti dalšího zatěžování těla různými medikamenty proti bolesti, které ji pouze na čas utlumí, ale neřeší její původ.

Pravidelná masáž a relaxace umožňuje člověku rychle a kvalitně regenerovat. Do našeho těla přináší UVOLNĚNÍ od každodenních stresů, které bývají příčinou mnoha zdravotních potíží.

Při masírování používám osvědčené masážní techniky: tlak, tření, hnětení, vytírání, tepání, vytřásání, bušení a další druhy zpracování příslušných svalových partií. Sled hmatů a jejich provedení se zpravidla u různých masérů liší. Každou masáž se snažím přizpůsobit aktuálnímu stavu a potřebám klienta. Někteří klienti požadují spíše lehkou masáž, jiní naopak upřednostňují masáž hloubkovou...

Kontraindikace, aneb KDY NA MASÁŽ NECHODIT
- Intoxikace / alkohol, drogy či jiné návykové látky /
- Infekční a horečnatá onemocnění.
- Bezprostředně po jídle a po vysokém fyzickém výkonu.

Rychlý kontakt

Objednávky možno realizovat 
telefonem.: 725 677 136 
nebo e-mailem: milos.padevet@seznam.cz

NAVRCHOLU.cz

Pro radost

20171113_100619-uprava